عرفان برزين

عرفان برزين

عرفان برزين: زنگ تفريح ها امضا مي‌دهمهمون عرشياي شمعدوني
 


سلام من مي خوام در نبود روستليا عزيز کمبود هاي وبلاگ رو پر کنم  به همين خاطر امروز مي خوام در باره عرفان برزين مطلب بذارم:عرفان برزين - بازيگر خردسال مجموعه طنز «شمعدوني» - که نقش کودکي حاضرجواب را در اين سريال بازي مي‌کند، گفت: به هيچ عنوان شبيه شخصيتي نيستم که در مجموعه «شمعدوني» دارم.

به گزارش جهان، اين بازيگر خردسال با بيان اينکه رابطه صميمي و خوبي با سروش صحت در مجموعه «شمعدوني» داشته است، گفت: دوست دارم مثل آقاي صحت بازيگر و کارگردان خوبي شوم.

اين بازيگر خردسال که از چهار سالگي وارد دنياي بازيگري شده است، اکنون هفت ساله است و کلاس اول دوره ابتدايي را مي‌گذراند.

او در گفت‌وگو با ايسنا‌، در پاسخ به اين پرسش که آيا پيش از اين به کلاس بازيگري رفته است؟ گفت: تاکنون هيچ کلاس بازيگري نرفتم چون هنوز سنم کم است. پيش از اين با آقاي داريوش ارجمند در کاري بودم و ايشان مي‌گفتند هنوز نيازي به کلاس بازيگري نداري چون به راحتي مي‌توانم ديالوگ‌هايم را بگويم تا اينکه بزرگ‌تر شوم.

بازيگر نقش عرشيا در «شمعدوني» درباره نوع ديالوگ‌هايي که در اين سريال مي‌گويد و اينکه چگونه آنها را حفظ مي‌کند؟ گفت: ابتدا 10 قسمت فيلمنامه را داشتم و آن را با کمک مادرم حفظ مي‌کردم اما در ادامه آقاي صحت و ايمان صفايي کار را همان‌جا مي‌نوشتند و مادرم همزمان براي من دورخواني مي‌کرد و بعد به تمرين مي‌رفتم و بعد هم کار را ضبط مي‌کرديم.

او گفت: بيشتر در صحنه ديالوگ‌هايم را کار مي‌کردم.

عرفان برزين در پاسخ به اين پرسش که آيا ايفاي اين نقش برايش سخت نبوده است؟ گفت: ايفاي نقش عرشيا برايم سخت نبود چون که عاشق بازيگري هستم.

او سپس اظهار کرد که عاشق گروه «شمعدوني» و آقاي صحت است و گفت: زماني که صبح زود سرکار مي‌رفتم تا سر صحنه مي‌خوابيدم اما وقتي سر ضبط، صداي آقاي صحت را مي‌شنيدم از خوشحالي بيدار مي‌شدم و انرژي مي‌گرفتم.

برزين همچنين در پاسخ به اين پرسش که چقدر شبيه به شخصيت عرشيا در مجموعه «شمعدوني» است؟ گفت: من اصلا شباهتي با نقشم ندارم. يک روزي مي‌خواستيم به صداوسيما برويم و من همراه مادرم بودم. خانم حراست به مادرم گفت خانم خدا به شما صبر بدهد با اين بچه و مادرم هم گفت اين طور نگوييد عرفان اصلا قابل مقايسه با عرشياي «شمعدوني» نيست.

او سپس گفت: تشخيص نويسنده و کارگردان بوده است که نقش عرشيا را بازي کنم.

بازيگر نقش عرشيا در شمعدوني همچنين در پاسخ به اينکه آيا ديالوگ‌هايي را از خودش هم در اين مجموعه بداهه گفته است‌ يا اينکه از کارگردان کمک گرفته است‌، گفت: بيشتر ديالوگ‌هايم به درخواست آقاي صحت بوده است اما بيشتر حرکات صورت و بدنم را خودم ايفا مي‌کردم.

اين بازيگر خردسال در پاسخ به اين پرسش که آيا براي ايفاي نقش عرشيا در اين مجموعه استرس داشته است؟ گفت: استرس نداشتم اما صبح‌ها زود که سرکار مي‌روم برايم مشکل است و در بعضي قسمت‌ها حتي معلوم است که چهره‌ام خواب‌آلود است.

او همچنين گفت: قرار بود نقشم در اين مجموعه حذف شود چون مي‌خواستم به مدرسه بروم اما آقاي چگيني (تهيه‌کننده سريال) گفت برايم معلم مي‌گيرد که پدر و مادرم نپذيرفتند و من به مدرسه رفتم و شرايط کارم اين طور بود که صبح‌ها به مدرسه مي‌رفتم و بعدازظهرها سرصحنه.

او در پاسخ به اينکه کدام يک از صحنه‌هاي سريال «شمعدوني» را از همه بيشتر دوست دارد؟ گفت: سکانس‌هاي باغ وحش را که هنوز پخش نشده و قسمت عروسي زيبا را خيلي دوست دارم.

به گزارش ايسنا،‌ عرفان برزين تاکنون در 17 کار تلويزيوني و سينمايي ايفاي نقش کرده است که از جمله آنها مي‌توان به فيلم «چ» و سريال‌هاي «خوب بد زشت» و «زماني براي عاشقي» اشاره کرد.

اين بازيگر خردسال قرار است از 15 خرداد ماه با گروه عموپورنگ و اميرمحمد يک سريال 90 قسمتي را به کارگرداني درويش علي‌پور آغاز کند.


 


 


 


 

نظرات کاربران
X
در صورت مشاهده مطالب مغایر با قوانین و شعونات اسلامی از بخش ارتباط با ما گزارش دهید تا سریعا حذف گردد